Десерт „Фітнес“

Veröffentlicht von

Багато хто вважає фітнес-десерти чимось нереальним і абсурдним – звісно, десерт ж апріорі має бути солодким! А значить точно шкодить фігурі. Проте, ми поспішаємо Вас запевнити – далеко не всі десерти шкідливі і висококалорійні. Наприклад, десерт з лохиною, вівсяними пластівцями і знежиреним йогуртом – хіба це звучить нездорово? Тільки корисні інгредієнти і нуль шкоди для фігури і здоров’я – записуйте рецепт!

десерт рецепт

Інгредієнти :

– лохина (100 гр.)
– знежирений йогурт „Лісові ягоди“ (125 гр.)
– вівсяні пластівці (100 гр.)
– насіння маку (50 гр.)

десерт інгредієнти

Час приготування : 5 хвилин
Кількість порцій : 2

Приготування

Крок 1.

Ретельно помийте 100 гр. лохини і відкладіть на окрему тарілку. Це неймовірно корисна ягода, яку доволі часто помилково плутають з чорницею. Лохина підвищує концентрацію уваги, понижує рівень цукру в крові, а також є корисною при діабеті і захворюваннях серця. Лохина не втрачає свої властивості і в обробленому вигляді. Ця ягода містить вітаміни А, В і С, тому вона володіє протизапальною і знеболювальною діями. 

десерт смачний

Крок 2.

Підготуйте знежирений йогурт „Лісові ягоди“. Великою перевагою такого йогурту є вміст великої кількості незамінних вітамінів і мікроелементів, таких як йод, цинк і фолієва кислота. Споживання знежиреного йогурту підтримує здоровий стан шкіри і волосся і „заселяє“ наш кишківник корисними бактеріями, які, в свою чергу, допомагають йому нормально працювати.

десерт солодкий

Крок 3.

Вівсяні пластівці також відіграють не останню роль по корисності нашого десерту. Речовини, якими багата вівсянка, ще довго забезпечують енергією після прийому їжі, покращують настрій і підтримують емоційний фон. Окрім цього, вівсяні пластівці виводять з організму токсини і шлаки та нормалізують метаболізм.

десерт поживний

Крок 4.

Для прикрашення десерту візьмемо мак. Мак ще з давніх-давен вважають унікальним цілющим засобом. В його склад входить неймовірна кількість корисних компонентів і мінеральних речовин. Продукти з використанням маку допомагають при безсонні і розладах нервової системи, володіють чудовою загоювальною дією і сприяють очищенню крові.

десерт оригінальний

Крок 5.

На дно посудини для десерту висипаємо вівсяні пластівці, заливаємо йогуртом і прикрашаємо зверху ягодами і насінням маку. Усього 5 хвилин роботи, а яка смакота вийшла! Кличте друзів і влаштовуйтесь разом насолоджуватися корисним і поживним десертом – смачного!

десерт приготування

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert