„Солодкий шарм“

Veröffentlicht von

Без солодкого десерту не обходиться жодне свято! Тому до вашої уваги представлений саме цей «Солодкий шарм» – це найсмачніший і вишуканий десерт, який захоче спробувати як дорослий, так дитина. Не має такої дитини, щоб не їла солодке, тому і на замітку батькам «Солодкий шарм» саме те, що потрібно приготувати й насолодитись неповторним смаком. Такий десерт часто готують батьки з маленькими діточками, бо завжди мало часу дається для його приготування. Тут також можна включити в процес приготування дитину, яка захопиться самим процесом і захоче спробувати ще. Поціновувачі солодкого зразу вибирають найкраще! Тому готуємо разом з найпростіших солодощів і корисного йогурту.

Десерт смачний
До складу «Солодкий шарм» входять такі готові продукти:
Йогурт домашній натуральний – 200 мл
Батончик карамельний – 2 штучки
Зефір (рожевий) – 2 штучки

Десерт вишуканий
Технологія приготування
Йогурт дуже корисний, поживний і добре застосовується в організмі людини, містить велику кількість живих бактерій, які часто призначають при гострих інфекційних захворюваннях, щоб організм швидше боровся і починав краще працювати. Отже, йогурт готується на основі молока; молоко беремо домашнє сире або пастеризоване спочатку потрібно прокип’ятити та охолоджуємо до температури 37-40. Додаємо закваску і добре перемішуємо, щоб розчинилась закваска, тримаємо суміш у сотейнику або спеціальний контейнер для йогурту, якщо використовуємо сотейник, то накриваємо кришкою й обмотуємо теплим шерстяним рушником і ставимо на сквашування на 6-8 годин (можна на цілу ніч). Наш йогурт готовий і можемо далі використовувати за призначенням, можна додати свіжих фруктів і насолоджуватись домашнім йогуртом.Наш ароматний домашній йогурт ставимо в порційні стакани 250 мл, по 100 мл в кожний.

Десерт ароматний
Батончики з солоною карамеллю. Оригінальні батончики розрізаємо на порційні кусочки, це дуже круте поєднання створює неповторний смак і відчуття з поєднанням домашнього йогурту та зефіру. Ставимо порізані батончики на готовий йогурт.

Десерт смачний
Зефір найсолодший продукт в нашому неповторному рецепті, але в поєднанні з даними продуктами це ви точно не відчуєте. Прикрашаємо білим шоколадним візерунком.

Десерт солодкий
Спробувавши наш вишуканий десерт «Солодкий шарм» смак якого запам’ятається на довго і не залишить вас без уваги!

Десерт вишуканий

Kommentar hinterlassen

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert